رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.(افزایش ابتکارات علمی و فنّی، افزایش چشمگیر شرکتهای دانش‌بنیان، افزایش تولیدات زیربنائی و اساسی داخلی )

عناوین مهم

پیوندهاخبر خوان

اخبار

جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
اخبار > نشست و بازدید سفیر و رئیس اژانس همکاریهای بین المللی کشور کره به همراه رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مجتمع آموزشی تخصصی فناوری خودرو 9 دی


  چاپ        ارسال به دوست

نشست و بازدید سفیر و رئیس اژانس همکاریهای بین المللی کشور کره به همراه رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مجتمع آموزشی تخصصی فناوری خودرو 9 دی

به گزارش روابط عمومی مجتمع تخصصی مهارت خودرو ، بیست و پنجم اسفند ماه سال جاری ، سفیر و رئیس اژانس همکاریهای بین المللی کشور کره با هیات همراه با حضور دکتر حسینی قائم مقام وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل ، دکتر پرند معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاونین مرکز تربیت مربی و سرپرست مجتمع آموزشی تخصصی فناوری خودرو 9 دی و دیگر مدعوین در سالن اجتماعات مجتمع آموزشی 9 دی ، نشست هم اندیشی و همکاری های دو جانبه داشتند .
در این نشست دوستانه ، حسینی ضمن خیر مقدم از حضور مدعوین ، گزارش عملکرد امور بین الملل وزارتخانه با آژانس همکاریهای بین المللی کشور کره و سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور بخصوص مرکز تربیت مربی و مجتمع آموزشی تخصصی فناوری خودرو 9 دی در سال جاری را ، ارائه نمود .

در ادامه ، دکتر پرند نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان ، به تحلیل آماری و اجرایی عملکرد اموزشی سازمان بخصوص مرکز تربیت مربی و مجتمع آموزشی تخصصی فناوری خودرو 9 دی در سال جاری پرداخت .

ایشان بیان داشت که در سال جاری به نسبت سالهای گذشته از نظر آموزشی و پژوهشی در راستای ارتقاء مهارت و انتقال تجارب فنی به مربیان ملی و بین المللی و استفاده موثر و بهینه از تجهیزات به روز طبق استاندارد جهانی ، رشد قابل قبولی را داشته که این امر باعث افزایش دیپلماسی مهارت و تقاضای آموزش بین المللی در این سازمان شده است .

وی ادامه داد که براساس آمار عملکرد امور بین الملل سازمان ، پذیرش مربیان و مدیران بین المللی مانند کشورهای افغانستان ، عراق ، اقلیم کردستان عراق ، لبنان ، تانزانیا ( زنگبار ) و ... حضور چشم گیری داشته که ادامه آموزشهای تخصصی آن به سال آینده موکول گردید .

معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در ادامه اظهار داشت که آموزش های مهارتی مراکز آموزشی و آموزشگاههای آزاد فعالیت های خود را در سطح ملی و بین المللی باید گسترش دهند .

دکتر پرند بیان داشت که دیپلماسی مهارت سازمان در کنار آموزشهای کشورهای جهان اسلام از نظر فنون و علوم پیشرفته دنیا ، باید تجارب و تخصص خود را به کشورهای غیر اسلامی نیز گسترش دهد و آموزش های توسعه یافته پایدار مهارتی خود را به جهانیان اثبات نماید

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیز از همکاریهای مفید و قابل تحسین KOICA با این سازمان تقدیر و تشکر ویژه نیز نمود .

در ادامه جلسه YOUNG MOK KIM رئیس آژانس همکاریهای بین المللی ( KOICA ) ضمن تقدیر از عملکرد و فعالیت های قابل توجه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بخصوص مرکز تربیت مربی و مجتمع آموزشی تخصصی فناوری خودرو 9 دی اظهار امیدواری نمود که با توجه به حجم مهاجرت مردم افغانستان به کشور ایران همکاریهای آموزشی آن سازمان با آژانس بیشتر و تلاش چشمگیری در راستای انتقال دانش و مهارت حاصل گردد .

وی در ادامه بیان دا شت که با حضور WOONG YEOB SONG سفیر کشور کره در این جلسه بتوان با پیگیری عملیاتی و حمایتی به این امر تحقق یابیم .

رئیس KOICA اظهار داشت که بازخورد خوب ومورد قبول آموزشی آن سازمان باعث استقبال بسیاری از شرکت های کره ای گشته و اعلام آمادگی نمودند که در جهت فعالیت های اموزشی و تجهیزاتی با سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور کمال همکاری و هم اندیشی را خواهند داشت .
کریم نژاد سرپرست مجتمع آموزشی تخصصی فناوری خودرو 9 دی به نمایندگی از طرف دکتر توکلی گلپایگانی رئیس مرکز تربیت مربی ضمن خیر مقدم به میهمانان مدعو ، از همکاریهای خوب اژانس همکاریهای بین المللی کشور کره در راستای آموزش و تامین تجهیزات آموزشی تقدیر و تشکر نمود و در ادامه به نقطه نظرات پیشنهادی کیفی و کمی همکاریهای مشترک پرداخت .

پس از این نشست صمیمی هیئت کره ای به همراه دکتر حسینی ، دکتر پرند و دیگر همراهان مدعو از کارگاه های مجتمع آموزشی تخصصی فناوری خودرو 9 دی بازدیدی بعمل آوردند . / .


١٢:٠٢ - 1392/12/26    /    شماره : ٦٦٣    /    تعداد نمایش : ١٥٨٣خروج

مرتبط

ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

اوقات شرعی

تصویر هفته

 

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 103810
 بازدید امروز : 43
 کل بازدید : 633824
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0781
© tvto-itc.ir. All rights reserved.