رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.(افزایش ابتکارات علمی و فنّی، افزایش چشمگیر شرکتهای دانش‌بنیان، افزایش تولیدات زیربنائی و اساسی داخلی )

عناوین مهم

پیوندهاخبر خوان

اخبار

جستجو
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
کارگاه شماره دو

کارگاه هیدرولیک و پنوماتیک و کنترل    

این سایت از مجهزترین سایتهای مرکز تخصصی خودرو می باشد که تجهیزات مدرن و به روز در بخش های هیدرولیک و الکتروهیدرولیک، پنوماتیک و الکتروپنوماتیک و همچنین PLC را در بر دارد.

در بخش هیدرولیک 5یونیت آموزشی مجهز به بردهای الکتریکی وجود دارد که فراگیران اصول و آزمایشهای هیدرولیکی و الکتروهیدرولیکی را از مقطع مقدماتی تا پیشرفته بر روی شیرها و جک ها و اجزاء فرعی انجام    می دهند و قادر به طراحی مدارهای پیشرفته نیز می گردند. همچنین در این سایت 2یونیت ترانسپرنسی یا شیشه شفاف هیدرولیک وجود دارد که فراگیران توانایی مشاهده عملکرد داخلی اجزاء هیدرولیک در زمان عملکرد مدار را دارند.

در بخش پنوماتیک نیز 5یونیت آموزشی مجهز به بردهای الکتریکی وجود دارد که فراگیران در این بخش هم توانایی طراحی مدارهای مقدماتی و پیشرفته را دارند. همچنین 5مدل برش خورده اجزاء پنوماتیکی برای درک بهتر کارآموزان وجود دارد.

لازم به ذکر است هریک از یونیتهای هیدرولیک و پنوماتیک مجهز به یک مجموعه PLC می باشد که فراگیران توانایی طراحی مدارهای هیدرولیک و پنوماتیک توسط PLC و راه اندازی آن را خواهند داشت.

 

کارگاه الکترونیک

 

مجموعه فوق دارای تجهیزات پیشرفته  الکترونیکی نظیر دستگاههای سنجش و اندازه گیری الکترونیکی   قابلیت طراحی  نرم افزاری و سخت افزاری بردهای الکترونیکی را دارا می باشد. این بخش با داشتن سنسورهای متداول  در صنعت اتوماسیون و مجموعه خودرو قابلیت آموزش دوره های نظیر سنسور و ابزار دقیق را نیز دارد .ضمنا در واحد الکتروتکنیک این بخش نیز  اجرای دوره های مبانی برق وبرق صنعتی امکانپذیر می باشد.

 


مرتبط

ورود اعضاء
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

اوقات شرعی

تصویر هفته

 

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3718
 بازدید امروز : 53
 کل بازدید : 732614
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0937
© tvto-itc.ir. All rights reserved.